Korekta i redakcja

TREŚCI BEZ ZARZUTU

Nawet najciekawsze treści tracą swoją wartość, gdy pojawiają się w nich błędy. Zmień Zdanie pomoże Ci zadbać o poprawność językową.

  • Zyskaj treści poprawne pod każdym względem
  • Pokaż, że dbasz o każdy szczegół
  • Zadbaj o dobry wizerunek

Jesteś zainteresowany tą usługą?

Podaj swój adres e-mail,
a skontakujemy się z Tobą.

Lubimy gdy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, dlatego w naszej pracy dbamy o to, aby każdy tekst był doskonałej jakości.

Oferujemy usługę korekty oraz redakcji treści. Korekta obejmuje usunięcie podstawowych błędów językowych, zaś redakcja ma na celu poprawienie ogólnej jakości tekstów i przygotowanie ich do ewentualnej publikacji.

W Zmień Zdanie nie zmieniamy przekazu zawartego w pierwotnych materiałach, a wyłącznie go podkreślamy.  Skorygujemy Twoje autorskie treści tak, aby były w pełni poprawne pod względem językowym oraz zadbamy o ich odpowiednią formę.

Zadbaj o jakość swojego tekstu!

Zyskaj treści poprawne pod każdym względem

Doskonałe treści powinien wyróżniać nie tylko ciekawy przekaz, ale także pełna poprawność językowa i merytoryczna. Dzięki profesjonalnej redakcji i korekcie zyskasz perfekcyjnie dopracowane teksty.

Pokaż, że dbasz o każdy szczegół

Nawet najlepsze treści przestają być wiarygodne jeśli zawierają błędy językowe czy ortograficzne. Dlatego warto powierzyć redakcję wraz z korektą profesjonalnemu zespołowi Zmień Zdanie.

Zadbaj o dobry wizerunek

Posługując się odpowiednio zredagowanymi i bezbłędnymi treściami Twój wizerunek jest pełni profesjonalny. Dopracowane teksty to dowód autentyczności oraz dbałości o szczegóły.

KILKA SŁÓW OD NASZYCH KLIENTÓW